Biuletyn Informacji  Publicznej
Artykuł
15.12.20 15:12
29. FINAŁ WOŚP: Gramy z radością!
Kategoria: Nowości

 

LICYTACJE SWARZĘDZKIEGO SZTABU WOŚP

Zapraszamy na nasze licytacje Allegro 🤩 Kupując, wspierasz 29. Finał WOŚP - Finał z głową. ❤️❤️❤️

Codziennie pojawiają się nowe aukcje ‼️ LINK PONIŻEJ 👇👇

https://allegro.pl/uzytkownik/SwarzedzWOSP?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1203

* * *

31 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze przeznaczone będą na pomoc oddziałom laryngologicznym. Będzie to jednak nie tylko laryngologia, ale także różne schorzenia umiejscowione w naszych głowach.

Mimo obecnej, trudnej sytuacji, Swarzędz najbardziej przyłącza się do akcji Jurka Owsiaka. Swarzędzki Sztab WOŚP tradycyjnie został zarejestrowany przy Ośrodku Kultury. Nie będzie to jednak tradycyjny Finał, jaki organizowaliśmy od lat... Z uwagi na trwającą obecnie epidemię i ze względów bezpieczeństwa, w tym roku nie werbujemy wolontariuszy kwestujących po ulicach miasta i gminy Swarzędz. Postanowiliśmy całe siły przestawić na działania w formie on-line. Stąd po raz pierwszy w historii, uruchomimy jako Swarzędzki Sztab WOŚP internetowe aukcje Allegro. Już dziś zapraszamy osoby pragnące wspomóc orkiestrową ideę do przekazywania przedmiotów na licytacje. Licytacje odbywać się będą na zasadach określonych w regulaminie Allegro jednak za pośrednictwem Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. Liczymy zatem na swarzędzkich darczyńców i przedsiębiorców, a także na hojność mieszkańców naszej gminy podczas licytacji.

Nie rezygnujemy również z koncertów - odbywać się one będą on-line w formie live stream ze sceny Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. Nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych koncertów i występów swarzędzkich artystów.

Cały Finał transmitowany będzie na żywo przez Telewizję STK oraz na kanale YouTube: Ośrodek Kultury w Swarzędzu

W zeszłym roku zawiesiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, ustanawiając rekordową kwotę ponad 345 tysięcy złotych. Zdajemy sobie sprawę jak ogromna jest to kwota i że jednak mało realne jest jej pobicie. Jednak nie rekordy są najważniejsze.

Hasło tegorocznego finału brzmi „Gramy z radością!" Wspólnie pokażmy, że nawet w tak trudnych czasach możemy przesłać wszystkim jak najbardziej pozytywny przekaz, a w serca wlać morze optymizmu.

LICYTACJE SWARZĘDZKIEGO SZTABU WOŚP

Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich pragnących wziąć udział lub przekazać coś na licytacje!

W związku z obecną sytuacją zmuszeni jesteśmy do zmiany dotychczasowej formy przeprowadzania licytacji podczas swarzędzkich Finałów.

Po raz pierwszy w historii, uruchomimy jako Swarzędzki Sztab WOŚP internetowe aukcje Allegro.

Licytacje odbywać się będą na zasadach określonych w regulaminie Allegro jednak za pośrednictwem Swarzędzkiego Sztabu WOŚP.

Jeśli chcielibyście jakiś voucher lub przedmiot, to bardzo Was prosimy, żeby dostarczyć to do nas jak najszybciej ponieważ im wcześniej ruszymy z licytacjami tym większą kwotę uda się nam zebrać

Z niecierpliwością czekamy na Wasz odzew.

Liczymy na Was!

Kontaktujcie się z nami za pośrednictwem telefonu 61 65 10 219, mailowo: biuro@ok-swarzedz.pl lub za pośrednictwem FB.

/ok/

Swarzędzki Bieg WOŚP

Stałym punktem każdego Finału WOŚP jest „ Swarzędzki Bieg WOŚP". To już VI edycja tego szlachetnego biegu w Swarzędzu. Ze względu na pandemię zasady biegu uległy zmianom.

Oto główne zmiany:

1. Bieg WOŚP odbędzie się w formie wirtualnej - sam uczestnik zdecyduje o miejscu i trasie biegu.

2. Przebiec lub przemaszerować dowolny dystans będzie można po odebraniu medalu oraz numeru startowego w okresie 25-31.01.2021.

1. Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane od 07.12.2020r. elektronicznie poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://www.swarzedz.pl/bieg_wosp

2. Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 stycznia 2021 roku.

3. Limit uczestników Biegu WOŚP wynosi 500 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.

4. Opłata startowa za udział w biegu jest całkowicie dobrowolna. Będzie można ja uiścić przy okazji odbioru pakietu startowego w Ośrodku Kultury w Swarzędzu w dniach 25-31.01.2021.

5. Każdy uczestnik biegu otrzymuje:

a) Numer startowy wraz z agrafkami

b) Medal

Szczegółowy regulamin biegu na stronie https://ok-swarzedz.pl/regulamin-vi-swarzedzki-bieg-wosp/